Ražošanas tehnoloģijas

AtexPro izmanto dažādas tehnoloģijas reklāmas ražošanā uz tekstila: 

Sublimācija

      Šī kolorēšana metode ir zināma jau no 20.gs. vidus. Nosaukta pēc fiziskām-ķīmiskā procesa, vielai pārejot no cieta stāvokļa uz gāzveida. Mūsu gadījumā dispersās krāsvielas ar zemu sublimācijas temperatūru. Tradicionāli krāsvielu sākumā drukā dažādos veidos (printeris, sietspiede, rotācijas druka) uz papīra. Pēc tam to no papīra 205 grādu temperatūrā pārnes uz auduma ar transfēra metodi. Galvenokārt ar šo metodi kolorē poliestera audumam.

Priekšrocības: 

  • Neierobežots zīmējuma garums.
  • Viegli dabūt fotoattēlu.

Trūkumi:

  • Vienpusēja druka. 
  • Grūti dabūt daudzus toņus (īpaši zilus), tā kā izmanto 4-6 krāsvielas.

Aprīkojums ļauj dabūt attēlu ar visaugstākai kvalitāti 720x720 dpi samērojamu ar poligrāfiskai. Platums 1500 mm.

Mēs izmantojam šo tehnoloģiju, lai izgatavotu banerus, sporta formas un galda karodziņus.

Tiešā druka uz auduma ar digitālo metodi

    Pēdējos 20 gados strauji attīstās datortehnika un tehnoloģijai izdevās sasniegt šo rezultātu. Aiz šīs metodes nākotnē stāv ne tikai reklāma ar tās maztirāžu, bet arī visas pasaules tekstila ražošana. Nav tālu tā diena, kad katrs T-krekls, kleita, aizskars, galdauts, palags, vējjaka tiks izgatavota vienīgā eksemplārā pēc individuāla pasūtījuma. Mūsu uzņēmumā visu šito var izdarīt jau tagad. Mēs drukājam tiešās drukas veidā (1500 mm platumā) praktiski uz jebkura auduma ar pigmentiem un dispersajām (sublimācijas) tintēm. Izšķirtspēja 720x720 dpi atļauj izgatavot jebkuru sarežģītāko zīmējumu..

Šī metode vislabāk der karogu printēšanai.

Priekšrocības: 

Neierobežots zīmējuma garums

Viegli dabūt fotoattēlu

 

Sietspiedes imitācija

   Mēs iemācījāmies imitēt sietspiedi  digitālās iekārtās. Ar speciāliem iestatījumiem var dabūt tādu pašu efektu  kā ar plakaniem šabloniem.